vtei
Главная » 2009 » Березень » 8 » Загальна інформація
Загальна інформація
00:32

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського Національного Торговельно-Економічного Університету - державний навчальний заклад, який здійснює підготовку кадрів з економічних спеціальностей, що користуються найбільшим попитом на ринку праці. Заснований в 1968 році. Розташований в будинку, який є пам'яткою історії та архітектури XIX століття. В інституті навчається понад 4,5 тисячі студентів.Інститут укомплектований висококваліфікованими науково-педагогічними кадрами. Вчені звання та наукові ступені мають майже 70% професорсько-викладацького складу.

31 викладач інституту- аспіранти та здобувачі вчених ступенів кандидатів та докторів наук. Протягом останніх чотирьох років викладачі інституту суттєво підвищили свій науково-педагогічний рівень шляхом стажування та перепідготовки в інститутах підвищення кваліфікації, провідних навчальних закладах України, участі в міжнародних наукових та науково - методичних семінарах , а також стажування з окремих курсів, дисциплін за міжнародними програмами за кордоном, зокрема у США, Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Польщі. Інститут постійно розвиває і вдосконалює матеріально-технічну базу. Розміщений в чотирьох навчальних корпусах, він має сучасне комп'ютерне і мультимедійне обладнання (комп'ютери нового покоління, мультимедійні проектори, копіювальні апарати, графопроектори, тощо). Комп'ютери об'єднані в єдину локальну мережу, яка підключена до електронної мережі Internet. Це дає змогу студентам та викладачам використовувати найсучаснішу інформацію в своїй роботі.

За останні роки помітно розвинулись міжнародні зв'язки інституту. Укладено договори про співробітництво з Міжнародним інститут управління м.Архангельська (Росія), з підприємством J. S. A. P. м. Знойво (Чеська республіка). Метою цих договорів є дослідження і обґрунтування можливостей по створенню спільних підприємств, пошуки спільних об'єктів підприємництва; використання сучасних технологій. Викладачі ознайомилися із досвідом підготовки студентів в університетах Лондона і Бірмінгема (Велика Британія), Туріна (Італія), Клерман-Ферран (Франція), Лафайє, Оксфорд(США). Налагоджені творчі зв'язки із спорідненими навчальними закладами Росії, Республіки Білорусі, Грузії та інших країн. Здійснюється спільний українсько - німецький проект "Віртуальні підприємства через географічні кордони" за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).Активно розвивається стосунки з Лодзінським університетом (Республіка Польша), Ханце-Університетом (м. Гронінгем, Нідерланди). Працює рада студентського самоврядування, діють "Бізнес-Клуб" та "Євро-Клуб". Студенти беруть участь в художній самодіяльності. Велика увага в інституті приділяється спортивно-масовій роботі. Збірна команда інституту з боксу - Чемпіон VІ літньої Універсіади області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, призер VІ літньої Універсіади України.

Інститут укомплектований висококваліфікованими науково-педагогічними кадрами. Вчені звання та наукові ступені мають майже 70% професорсько-викладацького складу. 31 викладач інституту- аспіранти та здобувачі вчених ступенів кандидатів та докторів наук. Протягом останніх чотирьох років викладачі інституту суттєво підвищили свій науково-педагогічний рівень шляхом стажування та перепідготовки в інститутах підвищення кваліфікації, провідних навчальних закладах України, участі в міжнародних наукових та науково - методичних семінарах , а також стажування з окремих курсів, дисциплін за міжнародними програмами за кордоном, зокрема у США, Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Польщі.

Просмотров: 2369 | Добавил: vtei | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Календарь новостей

«  Березень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Мини-чат

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 8

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0